Про нас

ПрАТ «Дубенський завод гумово-технічних виробів» (ДЗГТВ) засновано в 1969 році. З моменту заснування і по сьогоднішній день підприємство посідає лідируючі позиції по виробництву гумових килимків, брудоочисних систем, гумових шлангів та інших виробів із гуми. Продукція активно поставляється у роздрібні та гуртові торгові мережі в Україні, а також експортується закордон.

Оптимальне співвідношення критерію ціна/якість нашої продукції дозволяє підприємству продовжувати активно розвивати мережу своїх партнерів та нарощувати промислові потужності. Вироби ДЗГТВ коштують значно дешевше за китайські та індійські аналоги. Окрім того, іноземні виробники не можуть забезпечити продукцію якістю, яка відповідала б українській. Купівля продукції ДЗГТВ – це розумне рішення кожного господаря чи господині.

Шість основних напрямків діяльності компанії:

  • Виробництво гумових килимків під двері та професійних брудоочисних систем, що додатково можуть комплектуватись алюмінієвими рамками.
  • Виробництво рукавів (шлангів) для ацетилену, газу, кисню чи води. Шланг дозволяє транспортування речовин під тиском.
  • Виробництво гумових автомобільних килимків для іномарок та автомобілів вітчизняного виробництва. Ми забезпечуємо цілодобовий цикл виробництва.
  • Виробництво гумового покриття для спеціалізованих дитячих площадок, спортивних залів та майданчиків.
  • Виробництво противібраційних гумових килимків під пральні машинки.
  • Продаж товарів господарської групи

Трішки про «Дубенський завод ГТВ» у цифрах

Завод розташовано на території 7,5 Га. Така площа дає змогу розмістити на території просторі складські приміщення та адміністративні будівлі з асфальтованими під’їзними шляхами. Загальна площа виробничих приміщень складає понад 15 000 м2.

Для ефективної роботи на підприємстві облаштовано потужну електромережу з трьома власними підстанціями. При необхідності потужність підстанцій може бути збільшена на 80%. Загальна потужність складає 3,2 МВт.

 

Досягнення та плани на майбутнє

Наразі ДЗГТВ – це визнаний виробник №1 побутових гумових килимків в Україні. Крім того, ми пропонуємо широкий асортимент товарів господарської групи для дому: відра, контейнери, швабри, мопи, щітки, полички, аксесуари для кухні та ванної кімнати. Наші вироби представлені у найбільших мережах будівельних та господарських магазинів. Мережа гіпермаркетів «Епіцентр» - наш офіційний партнер.

Стратегія підприємства на майбутні роки – стрімко та якісно розширювати географію діяльності, а також забезпечувати клієнтів якісною продукцією за доступною ціною. Для наших партнерів ми запропонуємо ще вигідніші умови співпраці за рахунок зменшення собівартості та оптимізації виробничого циклу.

Ми завжди відкриті до діалогу і раді взаємовигідному партнерству. З приводу співпраці ви можете звертатись за вказаними контактами у відповідному розділі «Контакти». Також ми пропонуємо вам придбати гумові килимки під двері та іншу нашу продукцію у зручному та інформативному інтернет-магазині.