Брудоочисні системи

Брудоочисні системи

Для кожного власника кафе, ресторану, кав’ярні, магазину, офісу чи іншого закладу надзвичайно важливо, щоб всередині було завжди чисто. Це «лице» компанії чи будь-якої іншої організації. Кожен відвідувач повинен заходити у чисте та охайне приміщення. Але як же бути тоді, коли надворі сніг, дощ чи бруд? В такому випадку будь-яка робота прибиральниці стане даремною та неефективною. Щоб не стати заручником таких неприємних ситуацій, рекомендуємо купити килимок перед дверима на гумовій основі. Так ви зможете потурбуватись про чистоту та статус вашого закладу.

Навіщо потрібні модульні брудозахисні системи?​

Коли надворі погана погода, бруд з вулиці може стати справжньою проблемою. Брудозахисні системи дають можливість швидко та ефективно очисти взуття відвідувачів від бруду та води. Спеціальні системи із гумових килимків дадуть можливість запобігти розповсюдженню бруду.

Якісний гумовий килимок для вхідних дверей – це обов’язковий елемент для будь-якого готелю, ресторану, магазину, басейну, АЗС, офісу та інших закладів, що турбуються про чистоту всередині приміщення.

Гумові килимки для дверей від Дубенського заводу гумово-технічних виробів – це надійний та ефективний захист вашого приміщення від бруду та води. Спеціальний гумовий килим Сота прослужить вам значно довше, ніж будь-який китайський чи індійський аналог. Ціна килимка під двері вас приємно здивує. Усе виробництво – вітчизняне, тому ми маємо унікальну змогу забезпечити наших клієнтів максимально демократичними цінами.

Купити килим для дверей в інтернет-магазині – це  вигідна інвестиція в чистоту та красу інтер’єру вашого офісу, магазину чи будь-якого іншого закладу. Окрім того, подібні системи можна встановлювати також і на прибудинковій території.

Трирівнева ефективна очистки взуття – запорука чистоти в приміщенні

На першому етапі килим для вхідних дверей гумовий вбирає до 50% усього бруду та сміття. На другому етапі килим біля дверей ефективно поглинає вологу зі взуття відвідувачів. Заключний третій етап – це етап видалення залишку бруду із взуття відвідувачів

Також для ще більш ефективної роботи брудозахисної системи можна встановлювати такі брудозахисні системи на сходинках. Це рішення має ще й додаткові переваги – ви зможете захистити своїх відвідувачів від травм, коли випаде сніг чи утвориться лід на сходинах. Килимки легко очищаються.

Поради по ефективному та швидкому становленню брудоочисної системи

Багато кому відомо, що під дією різних факторів килимок може «мігрувати» по поверхні. Усе це створює не надто красивий естетичний вигляд та псує імідж вашого закладу. Існує відмінне рішення такої проблеми – спеціальна алюмінієва рамка для гумових килимків. Це чудове раціональне рішення даної проблеми.

Така універсальна конструкція дозволить вам суттєво покращити зовнішній вигляд входу до закладу. Пам’ятайте, що вхід – це перше, на що звертає увагу ваш клієнт. Потрібно потурбуватись про чистоту та красу саме цієї території. Алюмінієва рамка для брудозахисної системи Сота ефективно справиться із цією задачею.

Алюмінієва рамка це:

  • Красиво.
  • Охайно.
  • Надійно.

Переваги використання алюмінієвої рамки для вхідного гумового килимка:

  • Надійна фіксація килимка. Під час експлуатації килимок брудозахисний не буде «мігрувати». Рамка дозволяє зафіксувати його у визначеному місці.
  • Гарний зовнішній вигляд. Алюмінієва рамка для килимка суттєво покращує зовнішній вигляд вхідної територій та надає закладу високого статусу. Окрім того, алюмінієва рамка з килимками Сота – це чудова нагода виділитись на фоні конкурентів.
  • Зносостійкість. Рамка стійка до механічних пошкоджень та виготовлена зі сплаву АД-31 у відповідності до ГОСТ 4784-74.
  • Простота встановлення. Монтажні роботи займають усього 15 хвилин. В комплекті із такою стильною рамкою ви отримаєте інструкцію по встановленню та всі необхідні комплектуючі.
  • На крок попереду ваших конкурентів. З алюмінієвою рамкою ви зможете бути на крок попереду. Головне, що це буде крок вперед. Чистий крок ваших відвідувачів.

Настав час потурбуватись про гарний зовнішній вигляд вхідної території. Придбати стильну алюмінієву рамку для гумового килимка – це надійний спосіб вирішити нагальні питання чистоти в приміщенні та прикрасити вхід у ваш заклад.

Пам’ятайте, що красивий та чистий вхід – це імідж та лице вашої компанії перед клієнтом. Замовляйте алюмінієву рамку для брудозахисних систем Сота просто зараз!