Для магазинів, будинків, АЗС, офісів, ТЦ

Для магазинів, будинків, АЗС, офісів, ТЦ

Для кожного власника кафе, ресторану, кав’ярні, магазину, офісу чи іншого закладу надзвичайно важливо, щоб всередині було завжди чисто. Кожен відвідувач повинен заходити у чисте та охайне приміщення. Але, як же бути тоді, коли надворі сніг, дощ чи бруд? У такому випадку будь-яка робота прибиральниці стане даремною та неефективною. Щоб не стати заручником таких неприємних ситуацій, рекомендуємо купити брудоочисну систему. Ви зможете потурбуватись про чистоту та статус вашого закладу.

Навіщо потрібні модульні брудозахисні системи?​

Коли надворі негода, бруд з вулиці може стати справжньою проблемою. Брудозахисні системи дають можливість швидко та ефективно очистити взуття відвідувачів від бруду та води. Спеціальні системи із гумових килимків дадуть можливість запобігти розповсюдженню бруду.

Якісний гумовий килимок для вхідних дверей – це обов’язковий елемент для будь-якого готелю, ресторану, магазину, басейну, АЗС, офісу та інших закладів, що турбуються про чистоту всередині приміщення.

Спеціальний гумовий килим “Сота” прослужить вам значно довше, ніж будь-який китайський чи індійський аналог. Усе виробництво – вітчизняне, тому ми маємо унікальну змогу забезпечити наших клієнтів максимально демократичними цінами.

Купити килим для дверей в інтернет-магазині – це  вигідна інвестиція в чистоту та красу інтер’єру вашого офісу, магазину чи будь-якого іншого закладу.

Поради по ефективному та швидкому становленню брудоочисної системи

Багато кому відомо, що під дією різних факторів килимок може «мігрувати» по поверхні. Усе це створює не надто красивий естетичний вигляд та псує імідж вашого закладу. Існує відмінне рішення такої проблеми – спеціальна алюмінієва рамка для гумових килимків.

Така універсальна конструкція дозволить вам суттєво покращити зовнішній вигляд входу до закладу. Пам’ятайте, що вхід – це перше, на що звертає увагу ваш клієнт. Потрібно потурбуватись про чистоту та красу саме цієї території. Алюмінієва рамка для брудозахисної системи “Сота” ефективно справиться із цією задачею.

Алюмінієва рамка це красиво, охайно та надійно.

 

Переваги використання алюмінієвої рамки для вхідного гумового килимка:

  • Надійна фіксація килимка. Під час експлуатації килимок брудозахисний не буде «мігрувати». Рамка дозволяє зафіксувати його у визначеному місці.

  • Гарний зовнішній вигляд. Алюмінієва рамка для килимка суттєво покращує зовнішній вигляд вхідної територій та надає закладу високого статусу. Окрім того, алюмінієва рамка з килимками “Сот”а – це чудова нагода виділитись на фоні конкурентів.

  • Зносостійкість. Рамка стійка до механічних пошкоджень та виготовлена зі сплаву АД-31 у відповідності до ГОСТ 4784-74.

  • Простота встановлення. Монтажні роботи займають усього 15 хвилин. В комплекті із такою стильною рамкою ви отримаєте інструкцію по встановленню та всі необхідні комплектуючі.

  • На крок попереду ваших конкурентів. З алюмінієвою рамкою ви зможете бути на крок попереду. Це буде чистий крок ваших відвідувачів.

Настав час потурбуватись про гарний зовнішній вигляд вхідної території. Придбати стильну алюмінієву рамку для гумового килимка – це надійний спосіб вирішити нагальні питання чистоти в приміщенні та прикрасити вхід у ваш заклад.

Замовляйте алюмінієву рамку для брудозахисних систем “Сота” просто зараз!

 

Показати:
Сортувати за: