Оплата та повернення

Ми пропонуємо такі види оплати:

  • Оплата замовлення онлайн будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку

Ви можете оплатити замовлення онлайн будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів ПриватБанку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Безпечно

Наш магазин гарантує безпеку платежів за допомогою карт. Ми не маємо доступу до ваших банківських даних і не зберігаємо інформацію про вашу карту. Сам процес оплати проходить на сервері платіжної системи, саме там ви вводите ваше ім'я, номер карти, термін її дії. Сервер перевіряє не тільки ваші дані, але і дані нашого магазину: проводить ідентифікацію магазину, перевіряє наявність прав на здійснення платіжних операцій в інтернеті. Вся інформація зашифрована і не доступна в інтернеті стороннім особам.

  • Переказ грошових коштів через термінали  ПриватБанку, або систему Приват24.

Як здійснити оплату через термінал:

Крок 1: Після авторизації зайдіть на головне меню терміналу, натисніть «Оплата інших послуг».

Після цього на екрані в центрі натисніть кнопку з текстом «Знайти підприємство за назвою або реквізитами…»

Крок 2: В новому полі для пошуку введіть ЄДРПОУ «02971506» або ПрАТ «Дубенський завод ГТВ» Найшвидше та зручно ввести частково назву підприємства «ГТВ»

Крок 3: – Після пошуку підприємства – отримувача відкриється нове вікно і назвою організації у заголовку, а також обов’язковими реквізитами для заповнення платником:

  • ПІБ платника – найменування особи, що здійснює платіж.
  • Дата договору – вказується дата виданого РАХУНКУ (замовлення)
  • Номер договору - вказується номер виданого РАХУНКУ (замовлення)
  • Сума – вказується сума відповідно до РАХУНКУ (замовлення)

Рахунок ви отримуєте на вашу електронну пошту при оформленні замовлення.

Крок 4: - Перевіряємо дані та проводимо оплату

Платежі зараховуються на поточний рахунок у період від 40 хв до 2 годин.

  • Оплата за безготівковим розрахунком

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку.

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку.

Увага! Після виставлення рахунку товар бронюється на 3 дні. Протягом цього часу необхідно оплатити товар і повідомити менеджеру про оплату.

 

  • Обмін і повернення

Відповідно до "Закону про захист прав споживача" покупці нашого інтернет-гіпермаркету мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Будь ласка, зверніть увагу, що обміну та поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, вм'ятин. А також має бути збережені повний комплект товару і цілісність упаковки.

 

Відшкодування здійснюється протягом 2-5 робочих днів після розірвання договору купівлі-продажу, в залежності від методу оплати, що ви застосовували.