Доставка

Доставка по Україні 

 

Ми відправляємо вантаж транспортними компаніями (Нова пошта, САТ). Контактну інформацію про представництва транспортних компаній, час доставки, оплату вантажу і іншу інформацію можна отримати на сайтах компаній.

 
1. Самовивіз з нашого складу в м. Дубно, вул. Млинівська, 69 - безкоштовно. Обов'язково телефонуйте до нас перед приїздом, щоб ми не виявилися в цей час на об'єктах. Наш телефон (044) 338-64-38
 
2. Самовивіз з відділення Нової Пошти - по тарифу Нової Пошти, оплачується додатково при отриманні (у випадках оплати за безготівковим розрахунком можемо включати суму доставки в рахунок-фактуру)
 
3. Адресна доставка на вашу адресу в при замовленні на суму від 30 000 грн.

 

Доставка обладнання здійснюється по всій Україні - Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Лисичанськ,Кривий Ріг, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне , Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста України.

  • Доставка Нова пошта

За допомогою доставки Новою Поштою, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. В середньому, доставка займає 2-4 дні.

Термін зберігання посилки на складі Нова пошта 5 днів.

  • Доставка САТ

Доставка в представництво «САТ» у Вашому місті.

В середньому, доставка займає 2-7 дні.

Замовляючи доставку товару кур'єрськими службами (Нова Пошта, САТ) - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те що трапилося.
Відповідальність за доставку товару в повному обсязі несе компанія перевізник, всі витрати, пов'язані з доставкою або поверненням товару оплачує покупець.