Лежачий поліцейський основна частина жовті вставки. 500х500х50 мм, Основна секція

Лежачий поліцейський основна частина жовті вставки. 500х500х50 мм, Основна секція

Лежачі поліцейські виготовлені з екологічної гуми за європейськими стандартами

Гума з європейських шинних заводів та інновації у нашому виробництві дозволяють нам випускати продукт із ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Лежачий поліцейський або штучна дорожня нерівність — найпростіший спосіб сповільнювати рух автомобілів у місцях де це необхідно: біля шкіл та садочків, на пішохідних переходах без світлофорів, великих парковках, біля будинків та комунальних закладів.

Наші лежачі поліцейські відповідають стандарту якості REACH Compliance, тому екологічно безпечні, їх легко встановлювати, вони витримують високі навантаження і до того ж недорогі.

Чим наші лежачі поліцейські кращі?

Конкурентна ціна

Завдяки тому, що ми використовуємо вторинну сировину, а також завдяки інноваціям на виробництві, ми можемо випускати продукцію із зниженою собівартістю. Відповідно, це дозволяє знизити ціну для наших клієнтів.

Легкість монтажу

Шипове з'єднання та готові отвори під анкера із вже вмонтованими шайбами суттєво спрощують монтаж. Зібрати лежачого поліцейського легше аніж конструктор Лего. Встановлення його на стандартній дорозі шириною 5 м займає всього 45 хвилин.

Якісна сировина

Ми купуємо обрізки та залишки гуми у провідних європейських виробників шин таких як Pirelli та Continental, подрібнюємо їх до найдрібнішої фракції і з отриманої суміші виробляємо нашу продукцію.

Відповідність стандартам

Комунальні, дорожні підприємства та звичайні споживачі можуть бути впевненими у якості нашої продукції тому, що вона відповідає найсуворішому екологічному стандарту REACH Compliance.

Погодна стійкість

Завдяки дренажним каналам на тильній стороні, вода не застоюється і не замерзає під час заморозків. Ризики деформації лежачого поліцейського взимку — відсутні. Матеріал виробу стійкий до дії ультрафіолету і не деградує з часом.

Зносостійкість

Ми використовуємо автомобільну гуму. Під час переробки її якості не втрачаються. Більше того, в процесі полімеризації вони додатково підсилюються.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

  • Виробник: YPgroup
  • Артикул: 5000
  • Наявність: В наявності
  • 434,40грн.

Теги: Лежачий поліцейський