Килимки

Килимки

Як забезпечити надійну систему захисту від бруду для свого будинку?
Навряд чи сьогодні вдасться побачити хоч одну вхідні двері без вхідного килимка. Саме йому належать лідируючі позиції в рейтингу популярних покриттів. Така популярність пояснюється просто - оптимальне поєднання функціональності і дизайну.
ПАТ Дубенський завод гумовотехнічних виробів виробляє і реалізує брудозахисні гумові килимки в різних розмірних і колірних варіаціях. Продукція виконує ефективний захист від вологи і бруду, не вимагає спеціального монтажу і зможе служити вам протягом тривалого періоду.


Біля порогу кожного будинку - гумові килимки Дубенського заводу ГТВ


У каталозі нашого підприємства представлені килимки, що відрізняються наступними перевагами:

  • травмобезпека (килимок не ковзає на мокрому і не задирається)
  • можливе використання і в відкритому, і в закритому приміщенні
  • завдяки використанню високоякісної сировини, решіток можуть експлуатуватися при будь-яких температурних режимах
  • мають високими коефіцієнтами опору до стирання (служать до 10 разів довше індійських і китайських аналогів), як приклад - вони лежать перед входом в Київський залізничний вокзал.
  • гарантована стійкість до ультрафіолету, тепловому і озоновому старінню.

Крім названих плюсів, наша продукція буде захищати якість підлогового покриття всередині приміщення: пісок, дрібні частинки бруду мають абразивні характеристики, що може справити вкрай негативний вплив на підлогу всередині приміщення, а гумовий килимок перед входом буде утримувати пил, пісок і бруд. В результаті маємо відмінний захист від вуличного бруду, комфортну чистоту і мінімальні витрати.

Економія, функціональність і якість - девіз нашої роботи
Виготовлення та продаж вхідних килимків - один з основних напрямків діяльності ПАТ Дубенський завод ГТВ. Вибрати й купити гумові килимки можна з метою використання в будь-яких громадських закладах, в домашньому побуті. Цінова доступність, різноманітність моделей, довговічність, протиковзкі характеристики роблять наші вироби зручними засобами захисту від проникнення бруду з вулиці. Причому гумові килимки можна купити і для створення збірних гумових покриттів.
Дубенський завод ГТВ пропонує асортимент продукції, де покупці зможуть вибрати і купити виріб з відмінною стійкістю до регулярних навантажень і агресивним навколишнім середовищі.
Продукції, купленої на нашому підприємстві, не будуть страшні ніякі навантаження і вплив агресивних чинників навколишнього середовища, адже для їх виробництва ми використовуємо високоякісну, шумопоглинальну, ізоляційну гуму. А строгий контроль під час всього виробничого процесу і якісну сировину є гарантією тривалості експлуатації та надійності нашого товару.