Килимки гумові

Килимки гумові

Турбуєтесь про чистоту у вашому закладі?

Тоді рекомендуємо звернути увагу на вхідні гумові килимки. Цей обов’язковий брудозахисний елемент допоможе вам ефективно очистити ваше взуття та взуття ваших гостей від бруду та вологи. Особливо актуально встановлювати такі системи в осінньо-зимовий період.

Купити якісні гумові килимки від Дубенського заводу гумово-технічних виробів (ДЗГТВ) – це вигідна інвестиція в чистоту вашого закладу. Окрім того, це ефективний спосіб потурбуватись про естетичний вигляд входу до квартири чи будинку.

Ми високо цінуємо вашу турботу про чистоту, тому розробили найбільш ефективні гумові придверні килимки. Такі брудоочисні системи швидко та ефективно очистять взуття від бруду та вологи. Навіть під час дощів, снігопадів та сльоти бруд не буде потрапляти всередину приміщення.

Переваги гумових килимків під двері від ДЗГТВ:

  • Швидке та ефективне очищення взуття від бруду.
  • Стильний дизайн. Ми спеціально розробили декілька оригінальних варіантів килимків вхідних для різних типів приміщень. В нашому онлайн-каталогу ви знайдете оптимальний варіант для дому, квартири чи комерційних приміщень. Рекомендуємо звернути увагу на можливість замовлення стильної алюмінієвої рамки для брудоочисної системи Сота. Так ви зможете суттєво покращити зовнішній вигляд вхідної території.
  • Надійність та практичність. Усі наші вироби будуть мати значно довший термін експлуатації, ніж китайські чи індійські аналоги.
  • Оптимальне співвідношення ціни та якості.
  • Вітчизняне виробництво. Купляючи килимок гумовий від YP Group (ДЗГТВ), ви підтримуєте національного виробника, який платить податки та забезпечує робочими місцями населення регіону.

Купити гумовий килим під двері – це правильне рішення дбайливого господаря чи господині. Будьте хорошими господарями – купуйте гумові килимки від YP Group!

В онлайн-каталозі нашого ресурсу ви зможете вибрати оптимальний за розмірами стилем варіант. При необхідності ви також можете отримати поради та рекомендації наших спеціалістів (розділ Контакти). Простий та інтуїтивно зрозумілий пошук дасть вам можливість швидко підібрати підходящий варіант брудоочисної системи під вхідні двері. Ви можете замовити доставку килимка під двері в Київ, Рівне, Львів, луцьк, Одесу, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ) та інші міста України.

Настав час потурбуватись про чистоту та красу вхідної території біля вашого будинку, квартири, офісу чи іншого закладу. Замовляйте якісні та стильні килимки від YP Group!

Показати:
Сортувати за: