Покриття гумове

Покриття гумове

Гумове покриття – це чудова альтернатива щебню, гравію та піску, якими традиційно наповнювали дитячі та спортивні майданчики. Практика використання таких об’єктів показала, що подібного роду покриття виявилось досить неефективним: воно травмонебезпечне та недовговічне. Падіння дитини чи спортсмена на такий тип покриття обов’язково призведе до подряпин чи більш серйозної травми. Ось чому при облаштуванні дитячих чи спортивних майданчиків рекомендовано використовувати гумову плитку в якості покриття.

Викладка такої гумової плитки доволі проста та зручна. Все, що вам потрібно – це розкласти рівномірно панелі на поверхні. Гумове покриття для підлоги може використовуватись для благоустрою відкритих майданчиків, а також критих спортивних залів тощо. Якщо ви плануєте обладнати дитячий майданчик чи відкрити власний спортивний зал, вам необхідно купити гумове покриття для підлоги. Таке покриття буде надійною гарантією того, що бур’ян не буде проростати на майданчику. Гумове покриття легко очищається та не потребує додаткового догляду.

Переваги гумового покриття для підлоги від YP Group:

  • Зносостійкість. Поверхня і саме гумове покриття для підлоги стійке до дії атмосферних опадів, перепадів температури, зовнішніх чинників та різних механічних пошкоджень.
  • Довговічність. Такий тип покриття для спортивних та дитячих майданчиків прослужить не один сезон.
  • Простота викладки.  Для цього вам майже не знадобиться спеціалізований інструмент. Також вам не потрібно володіти будь-якими спеціальними навиками при викладці гумового покриття.
  • Універсальність. Сфери використання такого формату покриття не обмежуються спортивними чи дитячими майданчиками. Подібний тип покриття можна також використовувати для відкритих площадок громадських закладів, патіо, палуб, причалів і територій поблизу басейнів.
  • Безпечність. Наші вироби нетоксичні. Це значить, що гумове покриття не зашкодить вашому здоров’ю.
  • Не потребує додаткового догляду. Вам не потрібно використовувати спеціальні засоби чи методи очистки і догляду. Поверхня гумового килимка легко та швидко очищується.
  • Індивідуальні параметри. Ви завжди можете підібрати підходящий розмір гумової плитки (висота, ширина та довжина), а також вибрати оптимальний варіант з’єднання.

Де купити гумове покриття для майданчиків?

Дубенський завод гумово-технічних виробів (ДЗГТВ) пропонує вам асортимент якісного гумового покриття для підлоги. В онлайн-каталозі нашого ресурсу ви зможете найти гумову плитку типу «Рездор», «Пазл» та «Хвіст ластівки».

Власні виробничі потужності та оптимізований цикл виробництва дають нам унікальну можливість оптимізувати витрати та знизити собівартість продукції. Це значить, що ви можете купити гумові плити на підлогу по максимально демократичній ціні.

В залежності від особливостей спортивного чи дитячого майданчику ви можете підібрати найбільш оптимальний тип покриття саме в нашому інтернет-магазині. Детальний опис товару, характеристики та фото ви можете побачити в картці кожного товару. Для оформлення замовлення необхідно просто додати товар в корзину та оплатити ваше замовлення будь-яким зручним способом.

Замовляйте якісне та надійне гумове покриття для майданчиків в інтернет-магазині «YP Group» від ДЗГТВ!