Рукава гумові

Рукава гумові

Рукава гумові - надійність за прийнятну ціну.

Одним з найбільш затребуваних гумотехнічних виробів можна сміливо назвати гумовий рукав.

Сфера використання цієї продукції дуже широка:

  • промисловість
  • газове зварювання та різання металів
  • подача води і пара в побуті і на виробництві

Що являють собою рукава гумові?

Рукавом називають гнучку конструкцію, яка складається з каркаса і покриттів у вигляді гумового шару: зовнішнього і внутрішнього.

ПАТ Дубенський завод ГТВ виробляє і реалізує гумові рукави для використання у багатьох галузях і сферах нашої промисловості.

Рукава для газового зварювання складаються з двох шарів гуми з нитяним каркасом між ними і використовуються в процесі подачі ацетилену, кисню або гасу до пристроїв газового зварювання, і різання металів. Подача може проходити під тиском до 20 атмосфер.

Рукави гумові напірні складаються з двох шарів гуми з нитяним каркасом і використовуються для подачі рідин і пара під тиском до 10 атмосфер в побуті і на виробництві.

Висока якість наших виробів забезпечується використанням першокласного матеріалу в процесі виробництва, ретельному контролю над кожним етапом виробництва та власним технологічним розробкам.

Рукава для зварювання або інших робіт можуть використовуватися в широких температурних діапазонах, з високим рівнем робочого тиску завдяки стійкості до впливу агресивного середовища. Наша продукція призначена для тривалого терміну експлуатації.

ПАТ Дубенський завод гумовотехнічних виробів виробляє рукави згідно ГОСТ і реалізує їх за невисокою ціною, що важливо при нинішньому стані купівельної спроможності. Весь виробничий процес проводиться в повному циклі і на оснащенні світового рівня. На кожному етапі ми здійснюємо технологічний і якісний контроль, тому невисока ціна товару не відбивається на якісних показниках.