Для газового зварювання

Для газового зварювання

Якість та ефективність зварювального процесу багато в чому залежить від правильного вибору гумових рукавів. Ось чому при підготовці обладнання необхідно особливу уваги приділити вибору саме цього елементу зварювального апарату.

Рукава гумові часто використовуються для зварювання та транспортування газових сумішей. Традиційно вони мають міцний каркас і застосовуються для транспортування пропану, ацетилену, бутану чи інших газових сумішей. Ця категорія гумових рукавів широко використовується також і для транспортування рідкого палива і кисню. Такі гумові вироби знайшли своє застосування в побутових умовах, а також в промисловості. Міцна структура шлангу дає змогу транспортувати кисень під тиском у 2 МПа.

Побутове використання гумових рукавів зводиться до того, що він з’єднує газову трубу та побутові газові прилади. В промисловості масштаб та сфери використання значно ширші.

Рукав може ефективно виконувати свої функції в широкому діапазоні температур: ви можете його використовувати при температурі від -35 до +70 градусів Цельсія. Цей гумовий виріб складається із таких компонентів: міцний гумовий шар, нитяний каркас, а також додатковий верхній гумовий шар. В традиційному виконанні гумові рукави мають чорний колір. Проте є варіанти і з кольоровим зовнішнім шаром. В такому випадку шланг буде пофарбований в синій, жовтий чи червоний колір.

Де купити хороший газовий рукав?

Часто необхідність придбати газовий рукав виникає саме в побутових ситуаціях. Проте нерідко зустрічається і промислове виконання. Щоб зберегти ваш бюджет та час, інтернет-магазин «YP group» пропонує вам асортимент якісних рукавів для транспортування газу. Продукція вітчизняного виробника приємно здивує вас високою якістю. Гумові рукава від Дубенського заводу гумово-технічних виробів (ДЗГТВ) відповідають ГОСТам. Це значить, що виріб прослужить вам довго та приємно здивує високою якістю.

На віртуальних прилавках нашого ресурсу зібрані гумові рукава різного діаметру. Для швидкого вибору потрібного товару ви можете скористатись зручними фільтрами.

Власні виробничі потужності та оптимізований процес виробництва продукції дають нам унікальну можливість суттєво знизити собівартість. А це, в свою чергу, дає змогу запропонувати клієнтам максимально демократичну ціну. З інтернет-магазином «YP group» вам не потрібно буде переплачувати націнку посередника чи додаткові екстра-витрати. Лише якісна продукція та демократичні ціни.

Як замовити гумовий рукав для газового зварювання?

Для оформлення замовлення вам достатньо просто добавити потрібний товар в корзину та оплатити його. При цьому ви можете вибрати один із двох зручних способів: через LiqPay або ж придбати товар шляхом оплати у б/г формі. Після цього ви можете замовити доставку товару кур’єрською службою у будь-яке місто України.

Поспішайте придбати якісні гумові рукава для транспортування газу від ДЗГТВ.

Показати:
Сортувати за: