Напірні з нитяним каркасом

Напірні з нитяним каркасом

Гумові рукава напірні з нитяним каркасом – це незамінна річ в господарстві та промисловості. Сфери використання цього гумово-технічного виробу величезні: від сільськогосподарської сфери до фармакологічної промисловості. Від якості рукавів напірних може залежати багато технологічних процесів. Саме тому варто подумати про купівлю якісного шлангу.

Де можуть бути корисними гумові рукава напірні з нитяним каркасом?

  • Хімічна, фармакологічна на інші промисловості. Шланги широко використовують для транспортування різноманітних рідин, а також кислот та лугів з концентрацією до 20%.
  • Будівництво. Промислове та побутове будівництво не може обійтись без використання таких гумово-технічних виробів.
  • Автомобілебудування, а також авіабудування. Шланги використовують для транспортування води, бензину, керосину та рідин для змащення. Також рукава гумові можуть бути частиною гідравлічних систем, станків, верстатів та іншого обладнання.
  • Побутова сфера. Шланг для поливу – це незамінний атрибут любого садівника. Сьогодні гумовий шланг в господарстві – це одна із найнеобхідніших речей. Шланг використовується для подачі гарячої води температурою до 100 градусів Цельсія.

Гумовий рукав складається із слою гуми, нитяного підсилювача, що виконує роль каркасу, а також із декількох проміжних слоїв. Наявність проміжних слоїв, пасти та зовнішнього слою – не обов’язкове та залежить від моделі гумового виробу.

Де купити шланг для поливу?

Дубенський завод гумово-технічних виробів (ДЗГТВ) пропонує вам асортимент гумових рукавів напірних діаметром від 16 до 25 мм. Такі гумові шланги ідеально підходять для транспортування гарячої води (до100 С) під тиском в 1 МПа. В онлайн-каталозі нашого інтернет-магазину ви завжди зможете замовити шланг потрібної довжини та діаметру.

ДЗГТВ – це визнаний лідер галузі із власними виробничими лініями. Оптимізований виробничий процес дає нам можливість запропонувати клієнтам дійсно якісну продукцію по максимально демократичній ціні. В такому випадку вам не прийдеться переплачувати націнку посередників. Купівля в інтернет-магазині «YP group» - це вигідна покупка ы впевненість, що ви отримаєте виріб справді високої якості.

Для оформлення замовлення вам необхідно додати товар в корзину та вибрати зручний спосіб оплати. Доставка товару можлива в Київ, Одесу, Запоріжжя, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Рівне та інші міста України. Оформляйте замовлення та вибирайте зручне для вас відділення для доставки!

Показати:
Сортувати за: